Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
El detectiu Conan
Infantils
06.00
Wow! English Method
Infantils
06.50
Spirit, cavalcant en llibertat
Infantils
07.17
Kikoriki
Infantils
07.40
Bola & Bill
Infantils
08.06
Elements MIC
Infantils
08.31
Misha, la gata violeta
Infantils
08.43
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
09.03
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
09.26
Zoom, el dofí blanc
Infantils
09.49
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
10.14
Històries dels caçadors de monstres: A cavalcar!
Infantils
10.36
George de la jungla
Infantils
11.00
Els Mini Ninges
Infantils
11.23
Els germans Kratt
Infantils
12.06
Espies de veritat
Infantils
12.50
Un drama total: la revenja de l'illa
El gran premi del xef
Infantils
13.34
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.56
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Frit de pop
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.56
El xou de la Pantera Rosa
Infantils
14.30
La Pantera Rosa
Infantils
14.51
Els germans Kratt
Infantils
15.04
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
15.49
Les tres bessones
Infantils
16.25
Els mixets
Infantils
17.10
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
17.55
Leo, el guardabosc
Infantils
18.17
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
18.38
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
19.00
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.48
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
20.13
Les Sisters
Infantils
20.35
Avatar: l'últim mestre de l'aire
Infantils
21.10
El detectiu Conan
Infantils
21.34
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.35
El cazador
Altres
18.30
España directo
Altres
19.30
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Pel·lícula: Madame
Pel·lícules
22.20
Pel·lícula: Tocats pel foc
Pel·lícules
23.55
No tenim vergonya
Altres
01.25
Copa Amèrica
Esports
02.00
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quèquicom
Documentals
22.15
Somiem el futur
El treball del futur
Documentals
23.45
L'odissea del menjar
El gust del foc
Documentals
00.35
Quèquicom
Documentals
01.30
Somiem el futur
El treball del futur
Documentals
02.55
GR Pirineus
Vespre de llegendes
Documentals
03.45
Karakia
Osvaldo, Sao Tomé, Sao Tomé i Príncipe
Altres
04.15
Thalassa
Un mar sense arrossegadors
Altres
04.45
L'illa del tresor
Rafael Ribó
Altres
05.00
L'illa del tresor
Josefina Castellví
Altres
05.25
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: Las dos caras de la verdad
Pel·lícules
22.10
Españoles en el mundo
Altres
00.15
La noche en 24 horas
Informatius
02.55
Noticias 24 horas
Informatius
04.45